Billetter
lørdag 28. juni
Kl. 18:30
Nythun

Velkommen til festkonsert og helaften på Nythun!

Valdres sommersymfoni er stolte av sitt samarbeid med Nythun.
Men hva er best? Maten tryllet frem fra kjøkkenet på Nythun eller musikken servert av Valdres sommersymfoni. Feil spørsmål! Det er selve kombinasjonen som gir den unike følelsen av velvære for kropp og sinn.

Vi skal selvsagt ikke røpe menyen, men fest blir det når Alexander Rybak, Ebba Lejonclou og Stefan Ibsen Zlatanos kommer, og tonen til Valdres egen cellosolist Frida Rogn vil også klinge.

Busstransport i samarbeid med JVB:

Valdres Sommersymfoni har lenge hatt et sterkt miljøfokus. I år tilbyr vi busstransport i samarbeid med JVB for å redusere bilbruk til arrangementene. I tillegg til å være miljøvennlig gir bussturen en sosial og og hyggelig opplevelse av hele arrangementet, med mulighet til å kjøpe snacks og forfriskninger ved ankomst til konsertområdet.

Busstider – til Nythun
Kl. 18.00: Avreise fra Fagernes skysstasjon (via Skattens Hus, Leira – med mulighet for påstigning)
Kl. 18.30: Ankomst Nythun

Retur fra Nythun
Ca. kl. 23.00: Avreise (via Skattens Hus, Leira – med mulighet for avstigning)
Ca. kl. 23.20: Ankomst Fagernes

Bestilling av billetter og transport
Transport må forhåndsbestilles – det er ikke mulig å kjøpe billett på bussen. Bussbilletter til konsertene bestilles via de respektive arrangementssidene

 

Velkommen!

Program

Se frem til en forundringspakke av festmusikk med Ebba Lejonclou, Stefan Ibsen Zlatanos og Alexander Rybak! Med seg har de blant annet det unge talentet Melissa Rodriguez Levang og Papillon-deltaker Frida Rogn!


Konferansier: Alf Richard Kraggerud